Druk i reklama

oraz nasze inne usługi

Druk

Jeśli nie wiesz gdzie lub jak coś wydrukować, to powinniśmy pomóc. Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem produkcyjnym do druku cyfrowego marki CANON, którego jakość dorównuje jakości druku offsetowego. Pozwala nam ono na wykonywanie w ekspresowym tempie profesjonalnych wydruków (ulotki, plakaty, wizytówki, kartki pocztowe, broszury, książki, foldery itp.), przy czym nie jest wymagany wysoki nakład, jak np. w drukarni offsetowej.

Drukujemy również plakaty i mapy na wielkoformatowej drukarce EPSON, umożliwiającej wykonanie odbitek o szerokości 110 cm i długości sięgającej nawet 30 metrów (zależne od długości rolki). Do wyboru mamy następujące media: papier fotograficzny (błysk i mat), płótno (błysk i mat), fototapeta, klasyczny papier do druku map i inne.

Przy większych zamówieniach korzystamy z usług sprawdzonej i zaufanej drukarni. Gwarantujemy bardzo dobrą cenę i jakość. Istnieje możliwość wykonania odbitek próbnych na naszej maszynie, mając gwarancję, że odbitki w drukarni wyjdą tak samo.

Reklama

Tą dziedziną zajmujemy się w trochę odmienny sposób. Podstawą naszej wizji reklamy są profesjonalne zdjęcia, prostota przekazu i ekspresowa realizacja. Począwszy od pomysłu, przez proces projektowania, wykonywania szkiców i fotografii, licznych konsultacji, oddajemy w Państwa ręce produkt gotowy i przemyślany – od początku do końca stworzony w jednej firmie.

Jeśli współpracujecie Państwo z inną pracownią reklamy, możemy zaproponować profesjonalną fotografię produktową w naszym studiu lub w miejscu wskazanym przez Państwa. Posiadamy przenośny sprzęt oświetleniowy.

Ponadto wykonujemy: wizytówki, kalendarze, ulotki, broszury, plakaty, banery, projekty graficzne na potrzeby internetu itp.

Inne usługi

  • skanowanie dokumentów i zdjęć
  • wykonywanie retuszowanych zdjęć legitymacyjnych, paoszportowych, dowodowych itp.
  • kopiowanie kaset i taśm video na DVD oraz do plików MP4
  • kalibrowanie monitorów
  • wykonywanie reprodukcji (zdjęcie ze zdjęcia)
  • oprawianie obrazów
  • wykonujemy fotoksiążki (można dostarczyć własny projekt lub powierzyć nam jego stworzenie)