film ślubny

Jak pracujemy

  • Gdybyśmy mieli ubrać w słowa nasze filmy, to niestety sprawniej mówimy kamerą. Gdybyśmy mieli wypisać kilka cech naszego filmu, to powinno być łatwiej. Robimy filmy szyte na miarę. Dynamiczne gdy wymaga tego materiał, ale spokojne i romantyczne gdy jest taka potrzeba. Podczas nagrywania niczego nie każemy robić, niczego nie ustawiamy. Chcemy być niezauważalni, ale chcemy też być wszędzie. Mamy bystre oko, czułe ucho i stabilną rękę. Wszystko to, poparte nowoczesnymi technologiami i dużym doświadczeniem, pomaga nam tworzyć materiały, do których wraca się częściej niż raz na kilka lat. Poniżej wycinek naszych prac. W większości są to klipy, które posiadają swoją dłuższą formę. Niestety z powodu osobistego charakteru większości filmów, wielu materiałów nie możemy publikować. Mamy jednak kilka „pozwoleń” na indywidualne udostępnienie – zapraszamy do kontaktu w tej sprawie. Miłego oglądania.
Kasia i Edgar w pełnym ekspresji klipie. Ślub – Poznańska Katedra, wesele – Rusiborek.
Warszawa da się lubić. Dwóch dni związanych ze ślubem i przyjęciem Tosi i Jana nie da się opisać jedną linijką. Było pięknie i inaczej niż zawsze. Więcej niedługo na blogu.
Ciężko pracuje się dla ludzi z branży, a że Dominika pracuje skrzypcami przy ślubach, a Mateusz biega z aparatem, to mieliśmy podwójne „utrudnienie”.
A gdy zapominasz o kwiatach, to Twój film ślubny zaczyna się tak. (Pan Młody też z branży).
Agnieszka i Jan w podhalańskich klimatach.
Bianca i Andrzej w trochę wydłużonym klipie. Nie dajcie się zwieść spokojnemu początkowi.
Ellie i Dawid oraz ich piękny ślub w zabytkowym kościele w Klępsku. Po tym odbyło się huczne wesele w restauracji Via Villa w Nowym Kramsku. Na końcu filmu ważna informacja 😉
Fajna sesja, fajne wesele, fajni „Młodzi” 😉 Magda i Arek w rolach głównych. Wesele w Ostoi Chobienice, a sesja w Parku Mużakowskim – to dla dociekliwych.
Magdalena i Mateusz na miejsce ślubu i wesela wybrali klimatyczny Dwór Kolesin.
Wesele Zuzi i Ronniego odbyło się w prywatnej winnicy.
Skoro Lubniewice to miasto miłości, to Asia i Rysiek nie mogli trafić lepiej.
Pierwszy taniec z drona? Dlaczego nie?! Kasia i Patryk w akcji.
Sandra i Adam w dopiętym na ostatni guzik weselu w Chobienickiej Ostoi.
Nieirlandzka pogoda w Irlandzkiej scenerii. Natalia i Michał na sesji w miejscu ich zaręczyn.
Szalone wesele Dagmary i Przemka. Niech nie zmyli Was spokojny początek… Via Villa w ogniu.
Kto rano wstaje, temu mgła w oczy. Marlena i Rysiek sesję mieli w Łebie, wesele w Wałbrzychu, więc trochę pojeździliśmy, ale bez wątpienia było warto.