fotografia ślubna

wkręceni w śluby

Tak napisał Tomek, który tworzył tę stronę. Nic bardziej trafnego nie udało nam się wymyślić. Lubimy to, dopieszczamy i cały czas wymyślamy coś nowego.

Fotografujemy z naciskiem na dyskrecję, daleko nam do ustawiania planu dnia i reżyserowania wydarzeń. Uważamy, że tylko to pozwoli na pokazanie tego dnia takim, jaki byłby bez naszej obecności.

Poza oczywistymi kadrami i ujęciami typu must have, dużo szukamy i polujemy na niepowtarzalne momenty i ujęcia. Nie oszczędzamy nóg w dniu wesela, bo wiemy, że kadry same do nas nie przyjdą. Trzymamy ręką na pulsie podczas Waszej przysięgi, ale trzecim okiem obserwujemy reakcję gości. Staramy się przyłapać wujka, który zapomniał wypełnić kartki z życzeniami i robi to opierając się o dach samochodu. Lubimy pokazać dzieci oblizujące palce, które drugą godzinę spędzają przy „słodkim stole”. Resztę powinny dopowiedzieć zdjęcia. Jeśli będą Ci odpowiadały – skontaktuj się z nami.

oferta

Mocno zależy od miejsca (czas i koszt dojazdu), daty oraz zakresu pracy, jaki mamy wykonać. Napisz do nas lub zadzwoń – to do niczego nie zobowiązuje.